ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ

У листопаді 2019 року місто Мелітополь приєдналося до проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.

Співпраця з міжнародними і національними експертами в рамках проєкту допомагає створити умови для реалізації політики інтегрованого розвитку міст через консолідацію та оптимізацію структур і процедур міського управління та шляхом планування міських інфраструктурних проєктів. Навчальна мережа міст дає можливість обмінюватися досвідом з іншими українськими містами, використовувати передові практики інтегрованого міського планування, вдосконалити національну політику з інтегрованого міського розвитку й таким чином посилити позицію міст у політичному процесі.

Проєкт також підтримує партнерів у реалізації Лейпцизької хартії сталого європейського міста та Порядку денного ООН до 2030 року, які окреслюють стандарти та план розвитку міст у довгостроковій перспективі з урахуванням принципів сталості та з увагою до потреб громадян. У рамках проєкту Мелітопольська міська рада разом із національними та міжнародними експертами, а також за участі громадськості підготують Концепцію інтегрованого розвитку міста до 2030 року.

Проєкт «Інтегрований розвиток міст в Україні II» фінансують Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO). Політичним партнером з реалізації проєкту є Міністерство розвитку громад та територій України, а його містами-учасниками, окрім Мелітополя, є Львів, Чернівці, Вінниця, Житомир, Київ (Подільський район), Полтава та Харків. Проєкт триває з листопада 2019 року по жовтень 2023 року.