Навчальна програма для співробітників міської ради «Кваліфікація 2030: Нове мислення. Нові дії»

Будь-які зміни творять люди. Навіть найскладніші перетворення можливі тоді, коли над ними працюють фахові та вмотивовані команди .

Саме люди є найбільшою цінністю для приватної компанії або державної організації. Тому метою сучасної кадрової політики є створення умов для залучення фахівців та їх особистісного розвитку.

Розробка та впровадження Концепції інтегрованого розвитку міста Мелітополь передбачає участь та взаємодію багатьох учасників цього процесу – спеціалістів та керівників підрозділів виконавчого органу Мелітопольської міської ради, експертів, а також небайдужих громадян. Всебічна залученість усіх учасників сприятиме перетворенню міста на комфорте простір, поступово змінюючи міський ландшафт.

Для ефективного процесу розробки та впровадження КІРМ у місті Мелітополь за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» впроваджуватиметься навчальна програма «Кваліфікація 2030». Програма покликана зміцнити міжособистісні та професійні навички фахівців виконавчих органів Мелітопольської міської ради, які будуть безпосередньо залучені до процесів розробки та реалізації Концепції, а також подальшої реалізації проєктів, створених для інтегрованого міського розвитку.

Теми тренінгів були обрані за результатами опитування, проведеного у 2020 році серед працівників підрозділів виконкому Мелітопольської міської ради. Участь у тренінгах планують також взяти фахівці комунальних підприємств міста Мелітополь.

У ІІ півріччі 2021 році передбачені тренінги за наступними темами:

  • «Синергія команди»
  • «Управління конфліктами»
  • «Професійне вигорання»

Окрім цього, в 2022 році для співробітників виконавчого комітету Мелітопольської міської ради заплановано проведення навчального курсу із управління проєктами, що сприятиме впровадженню КІРМ, закріпленню принципів інтегрованого розвитку в роботі органів місцевого самоврядування, а також безпосередньому розвитку фахових навичок з управління проєктами.

У рамках програми «Кваліфікація 2030» в 2021 році також запланований фаховий обмін з питань кадрової політики для спеціалістів відділу кадрів Мелітопольської міської ради за участі Вінницької міської ради та підтримки офісу проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» у м. Вінниця.